Agresywny mężczyzna - niewykluczone, że uzbrojony w nóż - wtargnął na teren Centrum Edukacji w Bielsku-Białej. Napastnik jest już w rękach policji. Jak ustalono, to 30-latek z Katowic. Służby informują, że wykluczono próbę zamachu, nikt nie został ranny.

Jak ustalił reporter RMF FM Marcin Buczek, policja dostała zgłoszenie, że na teren Bielskiego Centrum Edukacji wtargnął zachowujący się agresywnie mężczyzna. Na miejsce natychmiast wysłano policyjne patrole - i niedługo potem napastnika udało się obezwładnić. Nikomu nic się nie stało.

Według niepotwierdzonych na razie oficjalnie przez policję informacji, mężczyzna mógł mieć ze sobą niebezpieczny przedmiot, niewykluczone, że nóż.

Służby informują, że napastnik jest 30-latekiem z Katowic. Jak wstępnie ustaliła policja nie była to próba zamachu, a mężczyzna najprawdopodobniej znalazł się tam przypadkowo.

Wiadomo natomiast, że w chwili zatrzymania był agresywny i pobudzony. Policja sprawdza teraz czy napastnik miał ze sobą niebezpieczne przedmioty. Na razie motyw działania desperata jest nieznany.