Rzecznik płockiej policji Krzysztof Piasek informuje, że jeszcze w nocy kobieta dotarła do jednego z okolicznych domów. Jego właściciele powiadomili mundurowych. Kobieta na czworakach dotarła do jednego z gospodarstw. Na szczęście nic się jej nie stało. Kobieta została zidentyfikowana i odebrana przez rodzinę - relacjonuje funkcjonariusz.
Poszukiwania kobiety zarządzono po tym, jak wyszła z domu w Ogorzelicach i nie wróciła tam do zmroku.
(mn)