RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

5 tys. osób wciąż bez prądu

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

5 tysięcy mieszkańców województwa podlaskiego od wczoraj nie ma prądu. Po dużych opadach śniegu drzewa i konary przerwały tam linie energetyczne.

Prądu wciąż nie ma w gminach: Dąbrowa Białostocka, Sokółka, Krynki, Michałowo, Kuźnica Białostocka, Gródek, Czarna Białostocka.

Usuwanie awarii długo trwa, ponieważ do niektórych linii ciężko dojechać. Jest jednak szansa, że jeszcze dzisiaj wszystko zostanie naprawione. Czasowo mogą jednak w województwie występować planowe wyłączenia prądu, żeby podłączyć uszkodzone linie. 

Źródło: RMF FM
Tagi: prąd Podlasie

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: