RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

16-latek handlował narkotykami

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Zaledwie 16-letniego dilera narkotyków zatrzymali policjanci z Bielska-Białej. Nastolatek trafił do izby dziecka. Czeka go także rozprawa przed sądem dla nieletnich.

W mieszkaniu dilera policja znalazła 320 przygotowanych do sprzedaży porcji, a także wagi i kruszarki do narkotyków. Znalezione narkotyki były już podzielone na porcje i ukryte w specjalnych plastikowych pojemnikach.

Źródło: RMF FM

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: