RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zielony balkon

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W Poznaniu rozpoczęła się 15. edycja konkursu ZIELONY POZNAŃ na najładniejsze okno, balkon i ogród. Od lat tysiące poznaniaków, walcząc o nagrodę prezydenta Poznania, robią z roślinami prawdziwe cuda. Jak Pani Janina Jurdzińska z ulicy Warszawskiej. Naszemu reporterowi pokazywała na zdjęciach swój balkon, który rok temu zdobył drugie miejsce.

Tagi: konkurs

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: