RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Warszawski desant na Śląsku

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Warszawski desant na Śląsku. Dziś przyjechał tu wicepremier i minister gospodarki Waldemar Pawlak. W poniedziałek swój przyjazd zapowiedzial premier. Taka ilość gości ze stolicy na Śląsku oznacza jedno- zaczął się grudzień, czyli czas świętowania Dnia Górnika...

Tagi: górnicy
Dalsza część artykułu pod materiałem video: