RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Urlop z Internetem na plaży

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Do wakacji jeszcze daleko, ale władze nadmorskich kurortów już zastanawiają się jak przyciągnąć turystów. Włodarze Świnoujścia postanowili umożliwić wszystkim chętnym korzystanie z Internetu na plaży.

Władze miasta chcą, aby z bezpłatnego dostępu do Internetu można było w tym roku korzystać nad samym morzem i na miejskiej promenadzie. Jest takie zapotrzebowanie, szczególnie turystów zachodnich. Idziemy im na rękę - mówi Robert Karelus, rzecznik prezydenta miasta.

Pozostaje tylko pytanie: co to za urlop z codziennymi obowiązkami? Posłuchaj relacji reportera RMF FM Pawła Żuchowskiego:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: