RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Polonia Bytom zdegradowana?

Autor: Aktualizacja: Poniedziałek, 14 czerwca (19:00)

Kibice Polonii Bytom walczą o swój klub w ekstraklasie. PZPN uznał, że Polonia nie spełnia pierwszoligowych wymogów i nie przedłużył jej licencji na grę w ekstraklasie. Działacze klubu są zdziwieni, prezydent miasta obiecał pomoc, a kibice nie kryją oburzenia. Swoje niezadowolenie z decyzji w Warszawie manifestowali przed Urzędem Miasta w Bytomiu.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: