RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Luki w serwerze MON-u

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Ministerstwo Obrony będzie bronić własnego serwera po nocnym włamaniu Słowika. Lukę w systemie znalazł członek zespołu hacking.pl. Na ministerialnym serwerze umieścił w nocy informację: "Proszę niezwłocznie poprawić bezpieczeństwo ! Pozdrawiam! Michał Słowik."

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: