Piłkarze powinni raczej napisać na swoich koszulkach FC Putin. Tak byłoby bardziej uczciwie. Koncern należy przecież do imperium rosyjskiego prezydenta - oświadczył Ginter Nooke w wywiadzie dla tygodnika „Der Spiegel”.
W zamian za wsparcie piłkarze czołowego niemieckiego klubu będą występować w koszulkach z logo Gazpromu. Emblemat koncernu pojawi się także na klubowych pamiątkach, biletach oraz na stadionie.