RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zurych: Radwańska przegrała z Henin

Publikacja: Piątek, 19 października (18:49) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Agnieszka Radwańska przegrała w ćwierćfinale turnieju tenisowego w Zurychu z najlepszą tenisistką świata - Belgijką Justine Henin. Pierwszego seta Henin wygrała 6:4; drugiego - 6:2. Mecz trwał 72 minuty.

Krakowianka, ze względu na mocną obsadę imprezy w Zurychu, musiała przebijać się do turnieju głównego przez eliminacje, w których była najwyżej rozstawiona. W trzeciej rundzie przegrała z Włoszką Karin Knapp 4:6, 3:6, ale znalazła się w drabince jako "lucky loser", po tym jak wycofała się Rosjanka Maria Szarapowa.

Wyniki meczów 1/4 finału:

Justine Henin (Belgia) - Agnieszka Radwańska (Polska)|6:4, 6:2

Francesca Schiavone (Włochy) - Swietłana Kuzniecowa (Rosja)|6:3, 3:3
krecz Kuzniecowej

Nicole Vaidisova (Czechy) - Alona Bondarenko (Ukraina)| 6:1, 6:4

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: