RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zostało po świętach

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Zostało po świętach. Handlarze na lubelskich targowiskach nie sprzedali całego towaru na święta. Część przechowali w chłodniach, więc nic mu się nie stało. Jak szacują trzeba będzie wyrzucić 10-15 procent.

To żywność. Wyjątkowego pecha miał handlujący choinkami na targowisku przy Braci Wieniawskich w Lublinie. Na placu porzucił około 20 dorodnych choinek. Do następnych świąt na pewno nie dotrwają.

Tagi: święta

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: