RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Żona Rokity odeszła z Platformy

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Nelly Rokita, żona posła Platformy Obywatelskiej, odeszła z partii. Jej zdaniem, Donald Tusk stawia na drużynę, ale <i>jest to drużyna oparta bardziej na etykiecie dworskiej niż na partnerskiej współpracy</i>.

Największy wpływ na moją decyzję ma złe i niesprawiedliwe potraktowanie mojego męża - głosi oświadczenie Nelly Rokity. Jej mąż nie został szefem klubu parlamentarnego Platformy po tym, jak poparł kandydata PiS-u na prezydenta Krakowa.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: