14. edycja Memoriału Huberta Jerzego Wagnera to dla polskich siatkarzy ostatni sprawdzian przed wylotem do Tokio na turniej kwalifikacyjny do igrzysk. Dziś podopieczni Stephane'a Antigi zmierzą się w krakowskiej Tauron Arenie z Belgią. Początek meczu 20:30. Wcześniej mecz Bułgaria - Serbia. Oba te spotkania możesz obejrzeć na żywo - z trybun. Jak zdobyć bilety na mecze siatkarzy! Sprawdźcie!

Belgowie po raz pierwszy wystąpią w Memoriale Wagnera. To młoda, perspektywiczna i robiąca duże postępy drużyna. Od przyszłego roku ich trenerem ma zostać charyzmatyczny i znany w Polsce Vital Heynen.

Biało-czerwoni udział w turnieju poświęconym pamięci słynnego szkoleniowca poprzedzili zgrupowaniem w Spale. Stephane Antiga w piątek wybrał 14 zawodników, którzy wystąpią w Krakowie i powalczą o przepustkę do Rio de Janeiro. W reprezentacji niespodzianek nie ma. Są w niej praktycznie ci sami zawodnicy, którzy walczyli jesienią w Pucharze Świata.

Dla fanów piłki siatkowej mamy niespodziankę. Wejściówki na oba dzisiejsze mecze. Jak je zdobyć? Zajrzycie na nasz profil na Facebooku. Tam o 13 pojawi się pytanie i wskazówki, gdzie wysłać odpowiedź.  

XIV Memoriał Huberta Jerzego Wagnera


18 maja 2016 (środa)
17:30 Bułgaria - Serbia

20:30 Polska - Belgia

19 maja 2016 (czwartek)
17:30 Belgia - Bułgaria

20:30 Polska - Serbia

(MKam)