Koszykarze Śląska Wrocław wrócili na ligowy tron po 20 latach. Finałowa rywalizacja o mistrzostwo okazała się dla nich stosunkowo łatwa, bo pokonali Legię Warszawa 4-1. Decydujące spotkanie rozegrali we własnej hali, a zawodników obu drużyn oraz kibiców przez całe spotkanie obserwował dron. Teraz możemy obejrzeć efekty i wrócić do emocji zakończonego przed tygodniem sezonu.
Zobacz decydujący mecz Energa Basket Ligi z perspektywy drona!
Tydzień temu koszykarze WKS-u Śląska Wrocław wywalczyli mistrzostwo Polski, po raz czwarty pokonując w ligowym finale Legię Warszawa. Decydujące spotkanie rozegrano we wrocławskiej Hali Ludowej. Siedem dni po triumfie koszykarzy Śląska Energa Basket Liga opublikowała wyjątkowy film.