RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Znów strzały we francuskiej szkole

Publikacja: Piątek, 8 września (17:23) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Jeden uczeń i jeden nauczyciel zostali lekko ranni w czasie strzelaniny, do której doszło w szkole w Savigny-sur-Orge pod Paryżem. Strzelał uzbrojony w wiatrówkę 16-latek. Nie wiadomo, dlaczego zdecydował się sięgnąć po broń. Chłopak został już aresztowany.

To druga strzelanina we francuskiej szkole w ciągu dwóch dni. Wczoraj ostrzelana została jedna z paryskich szkół podstawowych – tam jednak nikt nie został ranny. Strzelał 18-letni mężczyzna, prawdopodobnie niezrównoważony psychicznie.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: