RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Znów pijany kierowca TIR-a

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Kompletnie pijanego kierowcę TIR-a zatrzymali dolnośląscy policjanci na jednym z parkingów przy drodze Wrocław-Trzebnica.

Mężczyzna miał w wydychanym powietrzu ponad 4,5 promila alkoholu. O dziwnie zachowującym się kierowcy poinformował policjantów inny kierowca. Zatrzymany mężczyzna powiedział policjantom, że jest pijany i nie ma siły dalej jechać. Trafił do izby wytrzeźwień, a TIR-a zabezpieczono.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: