RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Znów ciężarówka wjechała w dom

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Naczepa ciężarówki zahaczyła o dom w Starachowicach. Jak dowiedział się reporter RMF, budynek został częściowo uszkodzony.

Tylko dzięki przytomności strażaków nie doszło do tragedii, bo z baku pojazdu zaczęło wyciekać paliwo. Wypompowano około 150 litrów ropy, reszta została zneutralizowana. Straty po wypadku wyceniono na 10 tysięcy złotych.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Dalsza część artykułu pod materiałem video: