RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Znów ciepło w Dąbrowie Górniczej

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Awaria ciepłownicza w Dąbrowie Górniczej została usunięta. Wieczorem - jak dowiedział się nasz reporter - udało się załatać dziurę w uszkodzonym ciepłociągu. Ciepła woda już płynie.

Z powodu awarii niemal przez dobę w 15 tys. mieszkań nie miało ogrzewania. Dąbrowa Górnicza to kolejne w ostatnich dniach śląskie miasto, które ma problemy z ciepłociągiem.

Źródło: brak

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: