RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Znikają budki telefoniczne

Publikacja: Poniedziałek, 1 października (12:32) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Z poznańskich ulic zniknie 150 budek telefonicznych. Zostaną zlikwidowane, ponieważ - zdaniem Telekomunikacji Polskiej - aparaty są systematycznie niszczone i wypiera je telefonia komórkowa. Budki służą jednak nie tylko do rozmawiania. W niektórych krajach stanowią np. atrakcję turystyczną.

Tagi: telefon

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: