RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Znęcali się nad kolegą

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pół roku znęcali się psychicznie i fizycznie dwaj 17-latkowie nad swoim kolegą ze szkoły w Radomsku w Łódzkiem. Sprawcy już są w policyjnym areszcie, po wczorajszym zawiadomieniu o przestępstwie ojca poszkodowanego. Grożą im 2 lata więzienia.

Dalsza część artykułu pod materiałem video: