RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Znaczki skarbowe idą w odstawkę

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Nie będzie znaczków skarbowych – będą za to wyższe opłaty skarbowe. Ministerstwo Finansów planuje zmiany i chce, byśmy w urzędach nie płacili przy składaniu podań, a dopiero za już wydane decyzje.

Pieniądze trzeba będzie wpłacić, jeżeli sprawa zostanie załatwiona. Jeżeli dostaniemy odmowę, opłata nas ominie. Projekt zmian zakłada, że opłatę będzie można uiszczać za pomocą Internetu.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: