RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zmarła dziewczynka, pod którą załamał się lód

Publikacja: Niedziela, 22 lutego (17:09) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Lekarzom nie udało się uratować życia dziewczynki, pod którą załamał się lód na jeziorze Skiertąg w Morągu. Półtoragodzinna reanimacja nie powiodła się. Dziewczynka była pod wodą przez około 40 minut.

W pewnym momencie lód zaczął pękać, a dziewczynka znalazła się pod wodą. Jej kolegom udało się uciec na brzeg, skąd zawiadomili straż pożarną. Strażaccy nurkowie po kilkudziesięciu minutach wyłowili dziewczynkę i rozpoczęli reanimację. Gdy na miejsce dojechało pogotowie, dziewczynka została zabrana do szpitala w Morągu.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: lód morąg

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: