"Złotka" wygrały pierwszy mecz MŚ
Polskie siatkarki od zwycięstwa rozpoczęły w Japonii walkę o mistrzostwo świata. W Tokio biało-czerwone pokonały Kenijki 3-1. Ich rywalkami w grupie A są jeszcze Korea Płd., Kostaryka, Tajwan i Japonia.
Polskie siatkarki od zwycięstwa rozpoczęły w Japonii walkę o mistrzostwo świata. W Tokio biało-czerwone pokonały Kenijki 3-1. Ich rywalkami w grupie A są jeszcze Korea Płd., Kostaryka, Tajwan i Japonia.