RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

"Złotka" wygrały pierwszy mecz MŚ

Publikacja: Wtorek, 31 października (06:57) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Polskie siatkarki od zwycięstwa rozpoczęły w Japonii walkę o mistrzostwo świata. W Tokio biało-czerwone pokonały Kenijki 3-1. Ich rywalkami w grupie A są jeszcze Korea Płd., Kostaryka, Tajwan i Japonia.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: