RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Złodzieje znów kradną sieci trakcyjne

Publikacja: Poniedziałek, 18 września (13:24) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Ponad 60 obciążników sieci trakcyjnej skradziono w okolicach Góry Włodawskiej na centralnej magistrali kolejowej Kraków-Warszawa. Aby nie zerwać sieci, wszystkie pociągi jeżdżą tam nie szybciej niż 30 km/h. Niestety, pociągi mają spore opóźnienia.

Ale to niejedna taka kradzież. W Boronowie koło Lublińca w woj. śląskim skradziono ponad 200 metrów sieci trakcyjnej. Ruch pociągów osobowych i towarowych odbywa się tam wahadłowo.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: