RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ziobro bierze na cel chrzczone paliwa

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Walka z nieuczciwymi właścicielami stacji benzynowych, sprzedającymi „chrzczone paliwa” – to kolejny cel ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry. Szef resortu jako rozwiązanie wskazuje odbieranie koncesji.

Ma to być „realna dolegliwość”, która skłoni właścicieli stacji benzynowych do większej rzetelności – twierdzi minister. Wedle jego słów, co dziesiąty litr paliwa sprzedawanego w Polsce jest złej jakości.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: