RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zima wróciła w wielkim stylu!

Autor: Publikacja: Środa, 25 marca (10:10) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Atak zimy tym razem nie zaskoczył drogowców w Łodzi, ale na większości dróg krajowych leży błoto pośniegowe. To oznacza, że jest ślisko.

Koło południa powinno być lepiej, bo temperatura ma być 2, 3 stopnie na plusie i śnieg sam zacznie się rozpuszczać.

Tagi: atak śnieg drogi
Dalsza część artykułu pod materiałem video: