RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zginął w wybuchu, który spowodował

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Nocny wybuch w bloku w Rudzie Śląskiej spowodował prawdopodobnie 44-letni mężczyzna, który jako jedyny zginął wskutek eksplozji. Materiały wybuchowe mógł wziąć z kopalni, w której pracował. Policja nie wyklucza, że mogło to być samobójstwo.

Pomimo silnego wybuchu konstrukcja budynku nie została naruszona. Zniszczone zostało jedynie mieszkanie mężczyzny, w którym ten zdetonował materiały wybuchowe. Ewakuowano około 50 rodzin.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: eksplozja

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: