RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zdjęcie za jazdę na czerwonym

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Fotoradar będzie łapał kierowców jadących na czerwonym świetle. Do zakupu takiego urządzenia szykuje się właśnie Miejski Zarząd Dróg i Mostów w Olsztynie. Co prawda w tym roku wystarczy pieniędzy tylko na jedno urządzenie, ale za to będzie ono przenoszone ze skrzyżowania na skrzyżowanie. Pierwsze zdjęcia zrobi w wakacje.

Za jazdę na czerwonym grozi mandat w wysokości od 300 do 500 złotych i 6 punktów karnych.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: