Policja ocenia, że zniszczenie elementów nagrobków – krzyży i płyt nagrobnych, było tylko aktem chuligańskim.
Zdewastowane nagrobki w Białymstoku
Nieznani sprawcy zdemolowali kilkanaście nagrobków na cmentarzu w Białymstoku. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę.