RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zdewastowane nagrobki w Białymstoku

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Nieznani sprawcy zdemolowali kilkanaście nagrobków na cmentarzu w Białymstoku. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę.

Policja ocenia, że zniszczenie elementów nagrobków – krzyży i płyt nagrobnych, było tylko aktem chuligańskim.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: