RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zbiorowe zatrucie w Karpaczu?

Publikacja: Czwartek, 13 października (18:02) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Jedna z wrocławskich gimnazjalistek po zjedzeniu na szkolnej wycieczce zupy grzybowej trafiła do szpitala. W Karpaczu była z grupą 60 uczniów. Na razie nie wiadomo, co ze stanem zdrowia pozostałych.

Sanepid apeluje, by nie lekceważyć objawów zatrucia i przy ewentualnych dolegliwościach natychmiast zgłaszać się do wrocławskiego szpitala im. Marciniaka. Tam na gimnazjalistów w razie konieczności czekają lekarze.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: