Próbki jedzenia trafiły już do badań w sanepidzie.
Inowrocław: Zatrucie w jednostce wojskowej
Kilkudziesięciu żołnierzy zatruło się na stołówce jednostki wojskowej w Inowrocławiu. Zaszkodziła im fasolka po bretońsku. Jak jednak dowiedział się reporter RMF, ich hospitalizacja nie była konieczna.