RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Inowrocław: Zatrucie w jednostce wojskowej

Publikacja: Sobota, 17 września (14:45) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Kilkudziesięciu żołnierzy zatruło się na stołówce jednostki wojskowej w Inowrocławiu. Zaszkodziła im fasolka po bretońsku. Jak jednak dowiedział się reporter RMF, ich hospitalizacja nie była konieczna.

Próbki jedzenia trafiły już do badań w sanepidzie.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: