RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dwie ofiary śmiertelne tlenku węgla

Publikacja: Piątek, 7 października (08:56) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dwie dziewczynki nie żyją, a dwie inne osoby przebywają w szpitalu z objawami zatrucia tlenkiem węgla. Czad ulatniał się z nieszczelnego przewodu kominowego domku jednorodzinnego w Rumii w Pomorskiem.

Życia dwóch dziewczynek - w wieku 5 i 6 lat - mimo przeprowadzonej akcji reanimacyjnej nie udało się uratować. Do szpitala odwieziono roczne dziecko i 29-letnią matkę dzieci.

Źródło: brak

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: