RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zawalił się dach kina w Dąbrowie Górniczej

Publikacja: Sobota, 6 maja (13:54) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Nikomu na szczęście nic się nie stało. Runęło około 50 metrów kwadratowych drewnianego dachu. Budynek od dawna przeznaczony był do rozbiórki. W zimie pod naporem śniegu część dawnego kina zawaliła się pierwszy raz.

Wczoraj zawalił się też dach kina w Międzyrzeczu w Lubuskiem. Nikt nie ucierpiał chociaż tuż przed katastrofą w budynku odbywały się zajęcia taneczne. Wszyscy zdążyli wyjść zanim konstrukcja runęła.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: