RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zawalił się dach kamienicy w Radomiu

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

20 osób ewakuowano z jednej z radomskich kamienicy po tym, jak w budynku zawaliła się część dachu. Wszystkie wyprowadzone przez strażaków osoby mieszkały w kamienicy „na dziko”. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Kamienica jest wyłączona z użytku z powodu złego stanu technicznego; budynek jest bardzo stary. Ale mimo to w kamienicy nielegalnie mieszkają ludzie. W styczniu w kamienicy dwukrotnie wybuchał pożar.

Wg strażaków do zawalenia dachu najprawdopodobniej przyczyniły się ostatnie pożary i woda ze stopniałego śniegu.

Źródło: brak

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: