RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zatrzymano policjanta - sprawcę kolizji

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W Zielonej Górze zatrzymano policjanta, który po pijanemu spowodował kolizję. Mężczyzna miał w czasie wypadku 1,7 promila alkoholu we krwi. Został już zawieszony w czynnościach służbowych.

Do zdarzenia doszło w sierpniu. Pijany 31-letni policjant nie ustąpił na skrzyżowaniu kierowcy osobowego mitsubishi i doprowadził do kolizji. Kierowcę mitsubishi, z podejrzeniem uszkodzenia kręgów szyjnych, odwieziono do szpitala.

Prokuratura już skierowała już do sądu akt oskarżenia. Policjantowi grozi do 2 lat więzienia.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: