RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zatrzymano pijanych rodziców

Publikacja: Niedziela, 1 kwietnia (12:51) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Świętokrzyska policja zatrzymała pijanych rodziców, którzy „opiekowali się” trójką małych dzieci. Do sądu w Sandomierzu trafi wniosek o pozbawienie pary praw rodzicielskich.

31-letnią matkę i jej 34-letniego konkubenta zatrzymano w trakcie libacji – poinformowała dziennikarzy rzeczniczka świętokrzyskiej policji Małgorzata Sałapa-Bazak. Oboje mieli prawie po cztery promile alkoholu w organizmie.

W brudnym i zimnym mieszkaniu policja znalazła wyziębione i odwodnione dwutygodniowe niemowlę oraz dwoje starszych dzieci - 6-latka i 12-latka. Zaniedbane niemowlę przewieziono do szpitala; jego rodzeństwo jest w tej chwili pod opieką rodziny zastępczej.

O losie dzieci poinformował policję anonimowy rozmówca.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: