RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zarobili 6 mln zł na lewym paliwie

Publikacja: Środa, 3 stycznia (11:10) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Ponad 6 mln złotych zarobili 4 mężczyźni, którzy we wsi pod Goleniowem w Zachodniopomorskiem odbarwiali olej opałowy i sprzedawali go jako napędowy.

Lewe paliwo trafiło na stacje w całym kraju. Poddawany „obróbce” olej opałowy pochodził między innymi ze szczecińskiego oddziału PKN Orlen.

Jak ustaliła prokuratura, mężczyźni działali w ramach tzw. śląskiej grupy przestępczej. Wszyscy podejrzani przyznali się do winy.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: