RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zapłacimy zaległy abonament RTV?

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pod koniec roku ponad dwa miliony Polaków, którzy nie płacili abonamentu może spotkać niemiła niespodzianka - informuje "Rzeczpospolita". Będą musieli zapłacić ten zaległy podatek. Zakłada to nowa ustawa medialna przygotowana przez PO, PSL i SLD.

Przepisy znoszą z końcem roku abonament, ale jednocześnie pozwalają urzędom skarbowym na ściągnięcie wszystkich zaległości.

Może chodzić nawet o pół miliarda złotych. Informacje o osobach niepłacących abonament przekaże Krajowej Radzie Radiofonii i Telewizji Poczta Polska, która dzisiaj zajmuje się ściąganiem opłat.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: telewizja

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: