RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zamknięty jest wjazd do Zakopanego

Publikacja: Środa, 15 listopada (09:20) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Korzystając z dobrej pogody, drogowcy postanowili wylać prawie kilometr nowej nawierzchni asfaltowej. Wszyscy wybierający się do Zakopanego muszą wjeżdżać przez Olczę.

Z Zakopianki trzeba skręcić w lewo tuż przed stacja benzynowa na Ustupie. Wjazd do miasta odbywa się przez Olczę i Rondo Kuźnickie.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: