List podpisała nazwiskiem swojej matki. Oszustwo wyszło na jaw, bo kobieta znów została zatrzymana przez policję za złamanie przepisów drogowych. Teraz zamiast 500 dolarów grzywny za niepłacone mandaty grozi jej 5 lat za kratkami za oszustwo.
Zamiast mandatu 5 lat więzienia?
Czego to ludzie nie wymyślą, żeby się wymigać od płacenia mandatów. Mieszkanka amerykańskiego stanu Iowa wysłała do sądu, który chciał ją ukarać grzywną, list z informacją, że... nie żyje.