RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zamiast mandatu 5 lat więzienia?

Publikacja: Środa, 1 marca (07:01) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Czego to ludzie nie wymyślą, żeby się wymigać od płacenia mandatów. Mieszkanka amerykańskiego stanu Iowa wysłała do sądu, który chciał ją ukarać grzywną, list z informacją, że... nie żyje.

List podpisała nazwiskiem swojej matki. Oszustwo wyszło na jaw, bo kobieta znów została zatrzymana przez policję za złamanie przepisów drogowych. Teraz zamiast 500 dolarów grzywny za niepłacone mandaty grozi jej 5 lat za kratkami za oszustwo.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: