Wydawanie zaległych dyplomów ma potrwać nie dłużej niż do końca listopada.
Zaległe dyplomy na UJ. Zawiniły sekretarki
Będą kary i zwolnienia w sekretariacie studenckim Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukaranych zostanie pięć pracownic, odpowiedzialnych za opóźnienia w wydawaniu dyplomów. Po tym jak reporterzy RMF FM ujawnili, że absolwenci wydziału muszą czekać ponad rok na wydanie dokumentów, wszczęto wewnętrzne dochodzenie. Potwierdziło ono skargi byłych studentów.
Tagi:
Uniwersytet Jagielloński