Słodkich smakołyków nie odmówili Kamil Stoch, Marcin Bachleda i Rafał Śliż. Co więcej – jak dodaje Maciej Pałahicki - byli zadowoleni, bo trochę zgłodnieli podczas treningu. Na Wielkiej Krokwi nie pojawił się dziś Adam Małysz; najpewniej zajada się pączkami w domu.
Dodajmy, że dzisiaj w Zakopanem odbył się ostatni trening; w najbliższy weekend skoczkowie wezmą udział w Mistrzostwach Polski w Szczyrku.