RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Zagadkowe karty SIM ministra Ziobry

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Minister sprawiedliwości, Zbigniew Ćwiąkalski, potwierdził informacje Romana Osicy. Zbigniew Ziobro i ludzie z jego gabinetu politycznego posługiwali się telefonami bez abonamentu, najprawdopodobniej w obawie przed podsłuchami. Karty SIM do tych telefonów zniszczono przed zmianą władzy.

Dalsza część artykułu pod materiałem video: