przejazd komunikacją miejską. Trzeba mieć ze sobą jedynie dowód rejestracyjny samochodu. Probelm w tym, że na żadną z warszawskich stacji metra nie da się wejść bez biletu.
Może jednak dziś otwarcie bramek w metrze powinno być uzasadnione. A ja podpowiadam - wystarczy mieć przy sobie dowód rejestracyjny oraz bezpłatną wejściówkę do metra, którą można otrzymać w punktach Zarządu Transportu Miejskiego. Dzisiaj można również skorzystać z windy.