RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Z dowodem zamiast biletu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dziś europejski dzień bez samochodu. Z tej okazji warszawski Zarząd Transportu Miejskiego postanowił podarować kierowcom, którzy zdezygnują z jazdy autem - darmowy...

przejazd komunikacją miejską. Trzeba mieć ze sobą jedynie dowód rejestracyjny samochodu. Probelm w tym, że na żadną z warszawskich stacji metra nie da się wejść bez biletu.

Może jednak dziś otwarcie bramek w metrze powinno być uzasadnione. A ja podpowiadam - wystarczy mieć przy sobie dowód rejestracyjny oraz bezpłatną wejściówkę do metra, którą można otrzymać w punktach Zarządu Transportu Miejskiego. Dzisiaj można również skorzystać z windy.

Tagi: Warszawa metro
Dalsza część artykułu pod materiałem video: