RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wzrosło zainteresowanie Formułą 1

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W sezonie 2010 wzrosło zainteresowanie transmisjami telewizyjnymi z wyścigów Formuły 1. Obejrzało je 527 mln widzów. W poprzednim sezonie widzów było o ponad siedem milionów mniej. Transmisje telewizyjne do 187 krajów trwały w sumie ponad 16 tysięcy godzin.

W nowym sezonie chcemy jeszcze bardziej rozszerzyć przekaz telewizyjny i skierować go na nowe, wschodzące rynki. Interesuje nas dotarcie do widzów na całym świecie, także tam, gdzie wyścigi Formuły 1 jeszcze nie zaistniały - powiedział szef Formula One Management Bernie Ecclestone.

Sezon 2011 rozpoczyna się 13 marca wyścigiem o Grand Prix Bahrajnu.

Źródło: RMF24/PAP
Dalsza część artykułu pod materiałem video: