RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wyrok dla lekarza-łapówkarza

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Na półtora roku więzienia w zawieszeniu na dwa lata i pięć tysięcy złotych grzywny skazał białostocki sąd lekarza, który przyjmował łapówki od pacjentów. Lekarz przyjął w sumie od trzech osób 600 złotych, dwie butelki alkoholu oraz słodycze.

Urolog Lech G. został zatrzymany pod koniec maja. Przyznał się do zarzucanych mu czynów. Nie stosowano wobec niego aresztu, a środkami zapobiegawczymi było 5 tys. zł poręczenia majątkowego i zakaz opuszczania kraju, połączony z zatrzymaniem paszportu.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: