RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wypadek w centrum Warszawy

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pięć osób zostało rannych w wypadku samochodowym, do jakiego doszło w centrum Warszawy. Najprawdopodobniej kierowca samochodu osobowego wymusił pierwszeństwo i uderzył w autobus linii 190. Poszkodowanych zabrała do szpitala karetka.

Autobus gwałtownie zahamował. Przeleciałem do przodu. Mam poranioną nogę, drugą mam poobijaną. Praktycznie wszyscy poprzewracali się. Pięć osób zostało poszkodowanych - mówi reporterowi RMF FM Mateuszowi Wróblowi pasażer autobusu:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: