RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wypadek drogowy na Śląsku. Spłonęły dwa auta

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Tragiczny wypadek w miejscowości Nieborowice niedaleko Gliwic. Na trasie dojazdowej do autostrady A-4 na wiadukcie zderzyły się dwa samochody, które w chwilę potem spłonęły. Jedna osoba zginęła, druga trafiła do szpitala. Droga jest zablokowana, policja wyznaczyła objazd przez Knurów.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący oplem corsą zjechał na przeciwległy pas uchu i zderzył się oplem vectrą. Obydwa samochody spłonęły. Na miejscu zginął kierujący corsą, kierowca vectry został przewieziony do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

[mpa:2283]

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: