RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Wypadek autobusu w Będzinie; 4 osoby ranne

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Cztery osoby zostały ranne w wypadku autobusu miejskiego w Będzinie. Na szczęście – jak informuje reporter RMF FM – ich obrażenia nie są poważne; to w większości potłuczenia i otarcia. Miejscu wypadku zabezpiecza policja i strażacy.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, za wypadek odpowiada kierowca samochodu osobowego, który wymusił pierwszeństwo przejazdu. Kierowca autobusu chcąc uniknąć zderzenia, zjechał w zagłębienie na jezdni. Do zdarzenia doszło na zwężeniu drogi, gdzie trwają prace związane z wymianą kanalizacji.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Dalsza część artykułu pod materiałem video: